نرم افزار کنترل و مدیریت فروشگاه LeaderTask Company Management

مدیریت شرکت LeaderTask سیستمی برای کار جمعی کارکنان، سفارشات کنترل، مدیریت پروژه ها، وظایف و پیمانکاران است. کار از راه دور قابلیت اطمینان. سادگی.

 

مدیریت شرکت LeaderTask عبارت است از:

نظارت بر اجرای سفارشات

با توجه به وظیفه کارمندان خود، لیدرتسک و شما می توانید دید کلی روشنی از پروژه ها داشته باشید، وظایفی را به کارکنان برای نظارت بر اجرای آنها محول کنید، تاریخچه کاملی از تغییرات وظایف و پروژه ها داشته باشید.

 

همکاری

یک فضای اطلاعاتی مشترک برای شرکت خود ایجاد کنید که در آن کارکنان دسترسی متمرکز به فایل ها، اسناد، یادداشت ها، مخاطبین داشته باشند!

 

کارمندان زمان

بیاموزید که چگونه وقت خود را با کارمندان خود بگذرانید. کمک هزینه کار با برنامه های کاربردی حساب کاربری زمان بیکاری، حساب زمان صرف شده در سایت های اینترنتی، گروه بندی برنامه ها و سایت ها بر اساس دسته بندی (کار، اینترنت، تفریح).

 

حفظ پایگاه مشتری (CRM)

LeaderTask به شما این امکان را می دهد که تاریخچه ای از روابط با مشتریان، شرکا و پیمانکاران داشته باشید. مدیران مشتریان را حفظ خواهند کرد: افزودن یک پایگاه مشترک، پیوست کردن اسناد، نوشتن نامه. کل تاریخچه مدیر روابط همیشه در دسترس است.

 

مدیریت پروژه

توزیع وظایف در پروژه توسط هنرمند و مسئول. بررسی وضعیت پروژه در زمان واقعی کنترل کامل بر پروژه

 

مشاهده تقویم کارکنان

مدیر می تواند تقویم کاری کارکنان و بر اساس این مشکل شارژ را مشاهده کند.

 

سرویس گیرنده ایمیل

LeaderTask یک سرویس گیرنده ایمیل با امکانات کامل دارد – شما می توانید با مشتریان مکاتبه کنید، نامه ها را مرتب کنید، از الگوهای ایمیل استفاده کنید، تاریخچه مکاتبات را مشاهده کنید.

 

نسخه موبایل برای PDA

قابلیت همگام سازی وظایف با کامپیوتر جیبی و همیشه همراه داشتن لیستی از وظایف.

 

چت داخلی

با IM کارکنان قادر به تبادل پیام ها و فایل ها خواهند بود. علاوه بر این، یک چت و چت کلی در یک کار وجود دارد – بحث در مورد هر پروژه خاص بسیار راحت است. کل تاریخچه بحث حفظ شده و برای همه شرکت کنندگان پروژه قابل دسترسی است.

 

مدیریت از راه دور

تعامل تیم تا حد امکان از طریق یک شبکه محلی یا از طریق اینترنت. شما قادر خواهید بود کارمندان را از هر نقطه از جهان که دسترسی به اینترنت وجود دارد مدیریت کنید. این بسیار راحت است، در جاده یا در یک سفر کاری، و همچنین برای تعامل دفاتر توزیع شده یا شبکه شعب

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
311 بازدید