نرم افزار منشی دفتر LeaderTask

LeaderTask یک برنامه نرم افزاری جامع است که می توانید از آن برای پیگیری برنامه خود با مدیریت وظایف استفاده کنید. از جمله ویژگی های مفید دیگر، به تقویم و دفترچه آدرس مجهز است.

رابط برنامه به خوبی سازماندهی شده است. LeaderTask ممکن است در نگاه اول کمی گیج کننده به نظر برسد، اما در واقع نسبتاً شهودی است.

پنجره اصلی به سه قسمت تقسیم می شود. این به شما امکان می دهد تاریخ را از تقویم انتخاب کنید، وظایف و یادداشت ها را اضافه کنید، و همچنین وظایف را بر اساس زمان برنامه انتخاب کنید.

این امکان وجود دارد که چندین پروژه را مدیریت کنید و وظایف را بر اساس دسته بندی سازماندهی کنید، خواه آنها شخصی باشند، مربوط به کار یا موارد دیگر. علاوه بر این، می‌توانید وظایف، وظایف فرعی، یادداشت‌ها و یادداشت‌های فرعی را به هر تعداد که می‌خواهید ایجاد کنید، آنها را به تعویق بیندازید، وضعیت آنها را ویرایش کنید، برچسب‌ها را اختصاص دهید، و همچنین یک رکورد را به عنوان متن یا URL کپی کنید.

یک نمای عمیق از ویژگی های کار به شما امکان شخصی سازی تمام این ویژگی های ذکر شده در یک محیط کاربر پسند، همراه با مخاطبین اختصاص داده شده و پیوست های فایل را می دهد.

سایر گزینه‌های LeaderTask به شما امکان می‌دهند از داده‌های خود در فایل یا وب‌سایت توسعه‌دهنده نسخه پشتیبان تهیه کنید (به شرط ایجاد حساب) یا همگام‌سازی آن با Microsoft Outlook، بهینه‌سازی محتوای پایگاه داده (پاک کردن پیوندهای گمشده، فایل‌های موقت، و کارهای تکمیل‌شده، فشرده‌سازی پایگاه داده) و از پایگاه داده با رمز عبور محافظت کنید.

اما می‌توانید از یک عملکرد جستجو، سفارشی کردن تقویم و ظاهر رابط کاربری، مدیریت کتابخانه‌ها (فیلترها، دسته‌ها، برچسب‌ها، مخاطبین، پروژه‌ها، نشانگرها)، چاپ داده‌ها، تنظیم یادآورهای خودکار و استفاده از یک نمایشگر داخلی برای تصاویر استفاده کنید. درمیان دیگران.

LeaderTask شامل یک فایل راهنما است و به مقدار متوسطی از CPU و حافظه سیستم نیاز دارد.

در طول ارزیابی ما، بدون هنگ کردن، خراب شدن، یا ظاهر شدن دیالوگ های خطا، عملکرد خوبی داشت.

ما با هیچ مشکلی برخورد نکردیم به طور خلاصه، LeaderTask گزینه های بصری و تنظیمات قابل تنظیم فراوانی را برای مدیریت وظایف در یک فضای کاری مجازی ادغام می کند و برای کاربرانی که برای اولین بار و برای کاربران حرفه ای استفاده می کنند مناسب است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
447 بازدید