نرم افزار مدیریت مالی Personal Finances Pro

اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، باید یک گزارش دقیق از تمام هزینه ها نگهداری شود. Personal Finances Pro ابزار کوچکی است که می تواند به مدیریت پول شما کمک کند.

 

این برنامه دارای یک رابط کاربری تمیز است که تشخیص آن نباید خیلی سخت باشد.

 

این برنامه اجازه می دهد تا با تمام پولی که در حساب ها پیدا می شود، سیاهه های مربوط ایجاد کند، همچنین هرگونه خرید و پرداخت انجام می شود. بنابراین، مبادا تمام پول نقدی را که برای اجاره، تلفن، آب و برق، غذا و هر خرید کوچک دیگری پرداخت شده است، پر کنید.

 

هر ورودی شامل جزئیات متعددی مانند توضیحات، تاریخ، مبلغ و دسته بندی و همچنین پروژه ای است که بخشی از آن است و برچسب ها.

 

همچنین، اطلاعات مربوط به پول نقدی که دارید، کارت های اعتباری و موجودی حساب های بانکی را می توان ذخیره کرد. این باید به پیگیری درآمد و همچنین هزینه های ماهانه و روزانه کمک کند.

 

ایجاد هر ورودی جدید بسیار آسان است زیرا فقط نیاز به پر کردن یک فرم دارد. بنابراین، هنگام ایجاد یک گزارش هزینه جدید، می توانید حسابی را که از آن برداشت کرده اید، مبلغ، تاریخ، توضیحات و یک نظر شخصی را مشخص کنید. به طور مشابه، هنگام ایجاد یک گزارش جدید “درآمد”، می توانید مشخص کنید که پول در کدام حساب باید برود.

 

علاوه بر این، بودجه برای فعالیت های مختلف و اهداف پس انداز می توان تعیین کرد. هر گونه وام نیز قابل ثبت است.

 

در مجموع، Personal Finances Pro یک ابزار عالی است که اغلب می تواند مفید باشد. به لطف چیدمان بصری، کاربرانی که تجربه کمتری دارند، باید به راحتی از عهده آن برآیند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
254 بازدید