نرم افزار مدیریت مالی Maxprog iCash

چه بخواهید چه نخواهید، پول پشت همه چیزهایی است که در سراسر جهان می گذرد، از جمله زندگی شخصی شما. بیشتر زمان به نوعی صرف جمع آوری بودجه می شود تا بتوانیم زندگی مناسبی داشته باشیم. با این حال، با توجه به خدمات فراوانی که نیاز به توجه پولی دوره ای دارد، پیگیری هر پنی خرج شده بسیار دشوار است. اینجاست که برنامه‌هایی مانند iCash مفید هستند، بنابراین می‌توانید تمام درآمدها و هزینه‌ها را یادداشت کنید تا نقص‌های مربوط به بودجه را شناسایی کنید و شروع به رفع آنها کنید.

رابط بصری، به خوبی سازماندهی شده

این برنامه دارای مجموعه ای چشمگیر از ویژگی ها است که به طرز هوشمندانه ای پیاده سازی شده اند تا شما را با جزئیات بیش از حد غرق نکنند. به این ترتیب، اکثر تنظیمات و مناطق مدیریتی پنجره‌های جدیدی را به نمایش می‌گذارند، درست مانند آنچه در ابتدا با یک همتای کوچک مسئول ایجاد و ذخیره پایگاه‌های داده روبرو هستید.

دیر یا زود یک ورودی جدید ایجاد می کنید که توصیه می کند برخی از دسته بندی های پیش فرض به طور خودکار ایجاد شوند. این کمک زیادی می کند، هم یک شروع اولیه و هم بینشی در مورد آنچه می توان انجام داد. بعداً می توانید آنها را با کمی تلاش حذف کنید یا از آنها به نفع خود استفاده کنید.

ارز، حساب ها و مخاطبین را تنظیم کنید

بیشتر زمان در پنجره پایگاه داده می گذرد، که هیچ مشکلی برای اقامت ایجاد نمی کند، به خصوص اگر توصیه های اولیه را رعایت کرده باشید. مدیران مختلف برای ذخیره داده ها در اسنادی که به خوبی سازماندهی شده اند در اختیار شما هستند. دسته‌های اصلی، حساب‌ها، و همچنین مخاطبین، پنجره‌های جدیدی را برای افزودن آسان ورودی‌ها با ارائه مقدار مناسبی از جزئیات مرتبط به نمایش می‌گذارند.

اگر به اینترنت وصل هستید، تنظیم ارزها در یک لحظه انجام می شود. نمادهای مختلف از سراسر جهان به طور پیش فرض ردیابی می شوند، با گزینه هایی برای اضافه کردن حتی بیشتر از یک لیست داخلی. با زدن دکمه “Update Now” یک جستجو در وب آغاز می شود و تا زمانی که متوجه شوید، مقادیر نرخ بازیابی می شوند.

سطح سفارشی سازی و مناطقی که آن را پوشش می دهد، این برنامه را برای محیط های شخصی و تجاری کاربردی می کند. در هسته هر تابع، ماشین‌حساب‌های مختلفی تنظیم شده‌اند که فقط نتایج را بر اساس ورودی‌های شما نمایش می‌دهند. به این ترتیب، می توانید معاملات، درآمدها و هزینه ها را با تمایز رنگ هوشمندانه برای مقادیر مثبت و منفی تنظیم کنید.

گزارش های مختلف را می توان با فشار دادن یک دکمه تولید کرد. چیدمان با معیارهای مختلف مربوط به زمان و منطقه مورد علاقه که محتوای گزارش ها را تعیین می کند، به خوبی نمایش داده می شود. صادرات مزایای تنظیمات مختلف، هم برای انتخاب فعالیت هدف و هم برای فرمت خروجی. دسته‌ها، حساب‌ها، مخاطبین و تراکنش‌ها با فرمت‌های پشتیبانی‌شده مانند XLS، TXT، HTML، QIF و XML جزو انتخاب‌های شما هستند.

چند کلمه آخر

در پایان، iCash ابزار قدرتمندی است که ممکن است وسوسه شوید که پس از آشنایی با آن، کمی بیشتر در اطراف خود نگه دارید. طراحی بصری مدرن است و به شما امکان می دهد به سرعت با آیکون های بصری و تمایز رنگی کار را آسان تر کنید. شما می توانید تقریباً هر درآمد و هزینه مورد علاقه را تحت یک نام سفارشی و سطح جزئیات ردیابی کنید، با این که برنامه فقط اعداد را کنترل می کند تا مجبور نباشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
243 بازدید