نرم افزار مدیریت مالی Kaizen Asset Manager Enterprise

Asset Manager – Enterprise Edition یک راه حل نرم افزاری ساده است که مخصوصاً برای کاربرانی طراحی شده است که باید موارد را به کارمندان بررسی کنند و تاریخچه مالکیت با جزئیات کامل را حفظ کنند.

همچنین، زمانی که نیاز دارید دارایی‌هایی را که در اختیار دارید و چقدر هزینه دارند را ردیابی کنید، و همچنین بارکدهای شخصی‌سازی شده خود را ایجاد کنید تا بتوانید تجهیزات را برای کارمندان خود بررسی کنید.

فروشندگان، تجهیزات و دارایی های ثابت کسب و کار خود را دنبال کنید

از آنجایی که پنل سمت چپ به شما امکان می دهد فقط به دارایی های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید، در اینجا با اشاره به الکترونیک، تجهیزات، سخت افزار و نرم افزار، برای نام بردن از چند مورد، مطمئناً این برنامه را به عنوان راهی آسان برای ردیابی همه دارایی های خود خواهید یافت.

علاوه بر این، اطلاعات اولیه در مورد هر دارایی مانند بارکد، نوع، متولی، شماره سریال و وضعیت را نمایش می دهد. در صورتی که می‌خواهید ورودی انتخاب شده را تغییر دهید، کافی است روی آن دوبار کلیک کنید یا تابع «ویرایش» را از نوار ابزار اصلی انتخاب کنید.

هنگام سرویس یک مورد، برنامه به شما امکان می دهد دستورالعمل های سرویس، فروشندگان و مخاطبین را در پایگاه داده خود ردیابی کنید. علاوه بر این، می‌توانید دفترچه‌های راهنمای مالک، یادداشت‌ها و تصاویر را ضمیمه کنید، بنابراین تمام اطلاعات مورد نیاز خود را مستقیماً در دستان خود داشته باشید.

قراردادهای وام را مدیریت کنید و ذخیره دارایی های ثابت را انجام دهید

با استفاده از Asset Manager – Enterprise Edition می‌توانید رایانه‌ها و تجهیزات را برای کارمندان خود بررسی کنید و همیشه بدانید که در صورت نیاز به بازگرداندن یک کالای خاص، با چه کسی تماس بگیرید.

اگر شما یک بانک تجاری یا یک شرکت مالی بزرگ هستید، می توانید به راحتی قراردادهای وام را مدیریت، سازماندهی و پیگیری کنید. با دسترسی به گزینه مناسب از منوی Tools، می توانید قراردادهای جدیدی را وارد کنید.

زمانی که نیاز به فهرستی از برچسب‌های بارکد پرسنل، انقضای گارانتی، چک لیست حسابرسی و جزئیات دارایی دارید، بخش گزارش‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

یک ابزار قابل اعتماد که تمام دارایی های ثابت را ردیابی می کند

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
202 بازدید