نرم افزار مدیریت امور مالی Adarian Money

پول همیشه یک طرف یا آن طرف حرکت می کند، به خصوص اگر در تجارت مالی کار می کنید و مجبور هستید با سهام، سرمایه گذاری یا سایر کالاهای با ارزش سر و کار داشته باشید.

Adarian Money محیطی دوستانه را برای شما به ارمغان می آورد تا بتوانید طیف گسترده ای از عملیات مالی از جمله سپرده گذاری، برداشت و پرداخت را انجام دهید.

سرمایه گذاری و فعالیت های نقدی را از هم جدا نگه دارید

برداشت و سپرده های نقدی تقریباً به طور منظم انجام می شود، بنابراین معمولاً در مقادیر نسبتاً کمتری هستند. این برنامه شما را قادر می سازد تا معاملات را به دسته های مختلفی مانند صورتحساب، حقوق، لباس و خواربار طبقه بندی کنید.

از سوی دیگر، سرمایه‌گذاری‌ها باید با دقت انجام شوند و از بقیه فعالیت‌های مالی معمول جدا شوند، زیرا نادرتر و بسیار ارزشمندتر هستند. آدریان مانی با نمایش قیمت، سود محقق نشده و ارزش بازار سهام شما و سایر سرمایه گذاری های پرهزینه شما را پیگیری می کند.

تعیین محدودیت های حساب و مشاهده گزارش های دقیق

موجودی حساب شما همیشه در حال تغییر است و شما همیشه نمی دانید چقدر پول باقی مانده است. Adarian Money به شما این امکان را می دهد که با نمایش یک هشدار زمانی که در شرف تمام شدن وجوه هستید، محدودیت ها را تعیین کرده و از اضافه برداشت ها قبل از اینکه فرصتی برای وقوع آنها داده شود، جلوگیری کنید.

در پایان ماه یا یک سه ماهه مالی، داشتن یک مرور کلی از تمام تراکنش های انجام شده برای تجزیه و تحلیل عمیق بودجه می تواند مفید باشد. برای این نوع موقعیت ها، برنامه به شما امکان ایجاد گزارش ها و نمودارهایی را می دهد که تمام فعالیت های مالی شما را در یک دوره زمانی مشخص با جزئیات نشان می دهد.

در نتیجه

Adarian Money یک راه حل نرم افزاری کامل است که به شما امکان می دهد تا از طریق یک رابط کاربر پسند، بودجه و امور مالی خود را به راحتی پیگیری کنید. شما مجموعه گسترده ای از ابزارها و ابزارها را برای رسیدگی به صورت حساب ها، سرمایه گذاری ها و حتی بودجه مواد غذایی در اختیار دارید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
210 بازدید