نرم افزار تبدیل فایل Batch XLS TO PDF Converter

Batch XLS TO PDF Converter

Batch XLS to PDF Converter یک نرم افزار قوی و کاربردی از محصولات شرکت BatchSoft است که در رده نرم افزار های مبدل فایل های اکسل به پی دی اف قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند.

این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مبدل فایل های اکسل به پی دی اف امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Batch XLS to PDF Converter را می شناسند.

نرم افزار Batch XLS to PDF Converter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قوی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف همراهی خواهد کرد.

نرم افزار Batch XLS to PDF Converter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل فایل های اکسل به پی دی اف برای خود داشته باشید.

این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مبدل فایل های اکسل به پی دی اف و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

این برنامه با سیستم عامل های زیر سازگار است:
۱. Windows 8.1 64bit
۲. Windows 8.1
۳. Windows 7 SP1 64bit
۴. Windows 7 SP1
۵. Windows 10 64bit
۶. Windows 10

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مطالعه بیشتر

دانلود
495 بازدید